ADBTC Nedir ? ADBTC Nasıl Bitcoin Kazanılır ?

ADBTC Nedir ? ADBTC Nasıl Bitcoin Kazanılır ?

Bu yazımızda ADBTC sitesini tanıtacağız. İlk önce Adbtc Nedir ? onu açıklayalım. ADBTC sitesi, genel anlamda siteler arası surf yaptıkça Satoshi veren bir Bitcoin Musluğu (Bitcoin Faucet) olarak düşünebiliriz.

ADBTC Nedir

Son zamanlarda Bitcoin ‘in isminden bu kadar bahsedilmesi ve tabi ki fiyatındaki hızlı yükseliş insanları bu emtia üzerine yatırıma cezbediyor. İnsanlar evlerini arabalarnı satarak bu mecraya yatırım yapıyorlar. Ancak yatırım yapacak kadar parası olmayan insanlar için ADBTC sitesi imdatına koşuyor.

ADBTC ile Bitcoin Kazanma Yolları Nelerdir ?

ADBTC sitesinden para kazanabilmek için 3 seçenek vardır.Bunlar ;

  • Surf Ads
  • AutoSurfing
  • Surfing in Active Window 

Bu seçeneklerin üçü de reklam izleyerek Satoshi kazanmanızı sağlamaktadır. Reklamların süreleri ile kazandığınız satoshi miktarı paralellik göstermektedir. Yani izlediğiniz reklam süresine bağlı olarak kazanabileceğiniz Satoshi miktarı artmaktadır. Bu arada Satoshi Nedir ? açıklamak gerekirse bizim paramızdaki kuruşlar olarak düşünebilirsiniz. 1 BTC = 10.000.000 Satoshi ‘ye tekamül etmektedir. Eğer Satoshi nedir ? merak ediyor ve daha ayrıntılı bir bilgi edinmek istiyorsanız “Satoshi Nedir ?” Adlı Yazımızı okumanızı öneriyoruz.

ADBTC İle Günlük Ne Kadar Bitcoin Kazanabilirim ?

Açıkca söylemek gerekirse bu sizin günlük ne kadar reklam izlediğinize bağlı. Eğer günde kendinizi çok zorlamadan reklamları izlerseniz 1500 ila 2000 Satoshi arasında kazanabilirsiniz. Basit bir hesap yaparsak günde ortalama 2000 Satoshi kazanırsanız 2000*30 ‘dan aylık 60.000 satoshi yapar. Buda aylık sizin cebinize girecek olan 60.000/10.000.000=0,006 BTC ‘ye takamül eder. Şu anki BTC/USD Kurundan bu rakam 0,006*17.000 USD ‘den aylık tam tamına 102 $ kazancınız olacak demek oluyor.

ADBTC Sitesi Güvenilir midir ?

Şu sitenin tam tamına 220.000 kullanıcısı bulunmaktadır. Bunun yanında ödemelerde herhangi bir sıkıntı yoktur. İsterseniz internet üzerinden ödeme kanıtlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ben BTC ile Binance Borsası üzerinde al-sat yaparak kar sağlayan biri olarak borsanın yanı sıra ADBTC sitesi üzerinden de kazanç sağlamaktayım. Bu sayede borsada sabit duran paramla al-sat yaparken ADBTC Sitesinden kazandığım para ile orta ve uzun vadede değerlenebilecek coinlere yatırım yapmaktayım.

Eğer sizde Güvenilir yabancı Bitcoin Borsası olan Binance Borsası hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz “Binance Borsası Nedir – Nasıl Kullanılır ? ( Detaylı İnceleme )” adlı yazımı okuyabilirsiniz.

Binance Borsası

ADBTC Sitesine Nasıl Üye Olabilirim ?

ADBTC sitesine üye olmak gayet kolay ilk önce aşağıdaki link üzerinden siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Aşağıdaki Link benim referans linkimdir. Eğer referans linki üzerinden üye olursanız site hakkında bütün sorularınıza cevap verebilirim. Referans Linki üzerinden kayıt olmanız size bir şey kaybettirmez sadece bizlere teşekkür etmiş olursunuz.

ADBTC ÜYELİK LİNKİ

Linke tıklayıp siteye girdikten sonra kazandığınız BTC’leri göndereceğiniz Bitcoin Cüzdan Adresinizi, Email ve şifrenizi belirleyerek sisteme üye oluyorsunuz. Üyelik işleminden sonra email adresinize gelen postayı onayladıktan sonra bitcoinlerinizi kazanmaya başlayabilirsiniz.

ADBTC Sitesinden Kazandığım BTC’yi Nasıl Hesabıma Çekerim ?

Kazandığınız Satoshi miktarı 10.000 ‘e ulaştığı zaman site anasayfasındaki “Witdrawals” kısmından BTC Cüzdanınıza çekebiliyorsunuz. İşlem işte bu kadar basit.

Bitcoin Faucet Siteleri

Eğer ADBTC Sitesi dışında diğer Bitcoin Muslukları ile ilgili yazılarımızı okumak isterseniz;

“FaucetHub Nedir ? Nasıl Kullanılır ?”

“En iyi Bitcoin Faucet Siteleri” 

” Bitcoin Faucet ile Para Kazanın”

“HoneyMoney ile Bitcoin Kazanma”

Adlı yazılarımızı okuyabilir ve daha çok satoshi kazanabilirsiniz.

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz

IOTA-TRON-VERGE-LTC-DASH ve Yüzlerce Kripto Para Al-SatBİNANCE ÜYELİK İÇİN HEMEN TIKLA!!!
+ +