Binance Borsası Bedava Bitcoin God Veriyor

Binance Borsası Bedava Bitcoin God Veriyor

Evet sevgili okurlar bugün itibari ile Bitcoinin yeni forku (çatallanması) olan Bitcoin God aramıza katılacak. Fork 501225 Blok yüksekliğinde gerçekleşecek ve anlaşmalı borsa ve cüzdanlarda bulunan Bitcoinlerinizin adedi kadar 1:1 oranında Bitcoin God hesabınıza bedava geçirilecek.

Binance Borsası

Binance Borsası

Bitcoin God toplamda 21 milyon adet olacak olup bunun 17 milyonu airdrop yani btc sahiplerine dağıtılacak. Geri kalan 4 milyonu ise hayır derneklerine bağışlanacak. Bitcoin God ‘ın mottosu ise dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek.

Eğer Bitcoin God coinlerine fork zamanında bitcoin değeriniz kadar airdrop almak istiyorsanız anlaşmalı olan bir borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Benimde kullanmış olduğum Binance Borsasını sizlere öneriyorum. Eğer Binance Borsasını kullanmayı bilmiyor ve Türkiye’den nasıl para yatırılacağını merak ediyorsanız Binance Borsası Nedir – Nasıl Kullanılır ? ( Detaylı İnceleme ) adlı yazımı okuyabilirsiniz.

Aşağıda Binance Borsasına üye olma linkini verdim. Eğer refli linkimden üye olursanız beni memnun edersiniz. Aşağıdaki link üzerinden üye olan herkes Binance Borsası hakkında bilmediklerini 7/24 site üzerinden bizlere sorabilir ve en ivedi şekilde sorularınıza cevap alabilirsiniz

Binance Borsası Üye Ol !

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz