Binance Borsası Eidoo (EDO) Coini Ekledi

Binance Borsası Eidoo (EDO) Coini Ekledi

Binance Borsası , Hong Kong menşeili bir borsa olmakla birlikte  Dünyanın en büyük 5 borsasından biridir. Binance üzerindeki toplam ticaret hacmi şu an yaklaşık 1.5 Milyar $ seviyesindedir. Coinmarketcap verilerine göre piyasadaki bütün bitcoin mitarının %1.6 ‘sı Binance Borsası üzerinden akmaktadır. Türkiye ‘nin en büyük borsalarından biri olan Paribu ‘daki bu oran %0.2 olduğunu düşünürsek Binance Borsası ‘nın ne denli büyük ve güvenilir olduğunu anlayabiliriz.

Binance Borsası

25/12/2017 Saat 10 ‘da Binance Borsası Eidoo (EDO) Coini kendi borsasına eklemiş durumda dünya çapında sadece 5 borsada bulunan EDO Coin bugün itibari ile Binance Borsasına da girmiş bulunuyor. Şu anki 2 saatlik borsa hacmi 184 BTC ‘yi geçmiş durumda. Gün sonuna kadar bunu katlayacağı EDO Coine gösterilen ilgiden dolayı aşikar gözüküyor.

Sizde Binance Borsasına üye olup EDO Coin almak isterseniz Binance Borsası Nedir – Nasıl Kullanılır ? ( Detaylı İnceleme ) adlı yazımızı okuyabilir ve bu linkten Binance Borsasına üye olabilirsiniz.

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz