Binance ‘den Referans Sistemi ile İlgili Açıklama Geldi

Binance ‘den Referans Sistemi ile İlgili Açıklama Geldi

Bildiğiniz üzere Binance Borsası Dünyanın 5 büyük borsasından biridir. Piyasada dolaşımda olan bütün BTC ‘lerin %1.2 ‘si Binance Borsası üzerinde yatırım görmektedir.

Binance Borsası

Ayrıca Binance Borsası ‘nda ek bir gelir ve yeni yatırımcıları bu güvenli ve düşük komisyon oranlarına sahip borsa ile tanıştırmak maksatı ile Referans Sistemi bulunmaktadır. Referans sistemi ile kayıt olan alt üyelerinizin trade işlemi sırasında ödediği komisyon oranının yarısı size gelmektedir. Üye olan arkadaşınız ister sizin referans linkinizle isterse referans linki olmadan üye olursa da aynı komisyon oranını ödemektedir.

Bu nedenle alt üyelerinizin referans linkinizle üye olmasında herhangi bir kazanç kaybı olmamaktadır. Siz hala Binance Borsasına üye olmadıysanız “Binance Borsası Nedir – Nasıl Kullanılır ? ( Detaylı İnceleme )” adlı yazımızı okuyup yazı içinde bulunan Binance Referans Linki ile üye olmanız halinde 7/24 sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bitcoin

Binance ‘nin yaptığı açıklama ; “Mevcut ve gelecekteki kullanıcılarımızın güvenliği için, herhangi bir karışıklığı önlemek için Google, Bing, Baidu vb. Gibi arama motorlarından sponsorlu bağlantılar aracılığıyla kaydolan tüm yönlendirmeleri iptal edeceğiz.” şeklinde yani Google Bing vb. arama motorlarına Google Adwords gibi para ile reklam veren üyelerin bu reklam bağlantıları ile referans kazanmaları durumunda referanslı üyelerinden kazandıkları bütün ödüllerin geri alınacağı anlamına geliyor.

 

Binance Borsası hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Binance Borsası hakkında sorularınız var ise yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Referans linkimiz ile üye olan ziyaretçilerimiz bize 7/24 ulaşabileceklerini unutmasınlar. Bol kazançlar Dileriz.

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz