Binance Küsürat Problemi Çözümü

Binance Küsürat Problemi Çözümü

Merhaba değerli Binance Borsası kullanıcıları bildiğiniz üzere Binance Küsürat Problemi hepimizin canını sıkmakta idi taki bu zamana kadar Binance Borsasına gelen şikayetler doğrultusunda Binance geliştiricileri bu konuya el atmış durumdalar.

Binance Borsası

Binance Küsürat Problemi Çözümü gayet basit. İlk önce yapmanız gereken Binance Hesabınıza giriş yapmak. Sonrasında ise ekranın sağ üst kısmında bulunan “Exchange” bölümünden “Advanced” bölümüne tıklamak. Sonrasında ise sağ üst tarafta bulunan BNB coin ile al sat yapabilinen coinleri seçerek. Hangi coinde küsüratınız bulunuyorsa onu satmak işlem bu kadar basit.

Ama bilmeniz gereken şey bu küsüratların satılması sadece BNB coin ile takas yapılabilen coinler için geçerli olması. İstediğiniz veya küsüratını yok etmek istediğiniz coini seçtikten sonra “Market” bölümünü seçmeniz gerekiyor. Sonra “Sell” kısmından “%100” ‘ü seçerek sell ‘ e basmanız yeterlidir. Artık Binance Küsürat Problemi ‘niz çözülmüştür.

Eğer hala Binance Borsasına üye değilseniz her gün belirli bir kontenjan dahilinde açılan Binance Üyeliklerinden yararlanmak için Aşağıdaki Binance Üyelik Butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Binance Borsası Hakkında daha fazla bilgi ve anlık haberleri takip edebilmek için yine aşağıda bulunan Binance Facebook Sayfamızı beğenebilirsiniz.

Binance Üye Ol! Binance Facebook Sayfası

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz

IOTA-TRON-VERGE-LTC-DASH ve Yüzlerce Kripto Para Al-SatBİNANCE ÜYELİK İÇİN HEMEN TIKLA!!!
+ +