Bitcoin Faucet ile Para Kazanın

5

Özet

” Bitcoin Faucet ile Para Kazanın” Adlı Yazımızı Beğendiyseniz Yan Taraftaki Oylamadan Yıldız Verebilir, Ayrıca Sol Tarafta Bulunan Sosyal Medya Butonları ile Yazımızı Paylaşabilirsiniz.

Bu yazımızda Bitcoin Faucet nedir ? Bitcoin Faucet(Musluk) ile para kazanma yollarını anlatacağız. Yazımızın devamında en kazançlı Bitcoin Faucet sitelerini’de sizler ile paylaşacağız.

Yazıya kısa bir giriş yaparsak;

Bildiğiniz üzere günümüzde BITCOIN (BTC) gün geçtikçe değerine değer katan menşei olmayan bir sanal para birimidir. Bitcoinin bu kadar değerlenmesiyle birlikte zeki yatırımcılar bitcoin almakta ve bitcoine olan arzı arttırmaktadırlar. Bu gidişlede yakın zamanda 50.000 Tl civarını görmesi beklenmektedir.

Bitcoin Faucet

Durum böyle iken Dolar, Euro veya altına yatırım yapmak yerine Bitcoin’e yatırım yapmak daha mantıklı hale geliyor. Eğer sabit bir geliriniz varsa her ay 50-100 TL bitcoin alabilirsiniz. Ancak sabit bir geliri olmayan ve bitcoin almak isteyen arkadaşlar için de bir metot bulunmaktadır.

İşte bu yöntem Bitcoin Faucet diğer adıyla Bitcoin Musluğu. Bitcoin Faucet’i kısaca açıklamak gerekirse size gösterilen captcha kodu ‘nu yazarak bitcoin kazanma yöntemidir. Piyasada birçok Bitcoin Musluk sitesi bulunmaktadır. Ancak bunların çok azı güvenilir ve iyi kazandıran sitelerdir. Ayrıca her sitenin farklı bitcoin ödül miktarları (50-100-150 Satoshi) vardır.

Captcha kodunu girerek kazandığınız puanlar bitcoin olarak hesabınıza (cüzdan) gelmez. Bir başka sanal para birimi olan Satoshi olarak hesabınıza gelir. Hesabınıza yüklenen Satoshi’ leri daha sonra Bitcoin’ e çevrilir.

Ve Mutlu Son kazandığınız Bitcoin’ lerinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sonraki yazımızda “FaucetHub Nedir ? Nasıl Kullanılır ?” bu konu üzerinde durduk daha sonraki yazılarımızda ise Nasıl satoshi kazanacağımızı ve en iyi Bitcoin Musluk sitelerini tanıtacağız.

1 Yanıt

  1. Rosalin 21 Kasım 2017

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz