Facebook ‘ta İş Arayın

5

Özet

Facebook’ta İş Adlı Yazımızı Beğendiyseniz Yan Taraftaki Oylamadan Yıldız Verebilir, Ayrıca Sol Tarafta Bulunan Sosyal Medya Butonları ile Yazımızı Paylaşabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Artık İşinizi Facebook’ta Bulabileceksiniz !!!

Dünyamızın en büyük sosyal ağlarından biri olan ve her gün milyonlarca kullanıcının ziyaret ettiği Facebook yeni bir atılım yapıyor. Sosyal ağ ortamının artık daha rekabetçi hale dönüşmesi elbette sosyal ağ sahiplerini yeni yönelimlere itti. Bu olaylardan Face’de nasibini aldı.

Face potansiyel ziyaretçilerini elinde tutmak için artık yeni güncellemesi ile iş ilanlarını ziyaretçilerine sunacak. Face’de 65 milyondan fazla şirket sayfası olduğu söyleniyor hal böyle olunca Mr. Mark ‘ta boş durmamış ve bunu paraya çevirmeye karar vermiş. Kötü mü yapmış hayır kötü değil. Hiç olmazsa artık Facebook çoğu kişi için zaman öldürme mekanı olmaktan çıkacak.

Peki Bu Özelliği Nasıl Kullanacağız ?

Sol sidebar kısmından iş ilanlarına tıklayıp, Face’ta iş ilanlarını listeleyecek daha sonra ise kendimize uygun işe başvur butonundan başvurabileceğiz. Karşı tarafa messenger aracılığı ile CV ve gerekli dökümanları gönderebileceğiz.

Şu an itibari ile bu özelliğin güncellemesi ne zaman gelecek tam bir tarih yok ancak bu özellik ilk olarak ABD ve Kanada‘da hizmete sunulacak.

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz