FaucetHub Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Bu yazımızda FaucetHub Nedir ? ve FaucetHub Nasıl Kullanılır ? bunu anlatacağız. Bir önceki yazımız olan “Bitcoin Faucet ile Para Kazanın” ‘da Faucet‘ in ne olduğu nasıl bitcoin kazanabiliriz bunu anlatmıştık. İşte Bitcoin Faucet ‘lerden para kazanmak için ilk önce FaucetHub sitesinde bir cüzdanınızın olması gerekiyor.

Bu site aracılığı ile BTCFaucet’ lerden kazandığınız Satoshi ‘leri kendi cüzdanınıza kolayca aktarabileceksiniz. Ayrıca site üzerinden satoshi lerinizle diğer üyelerle oyunlar oynayıp satoshileriniz arttırabilirsiniz. Böylece kısa sürede en fazla BTC kasabilirsiniz.

Faucethub nedir

FaucetHub ‘a Nasıl Üye Olabilirim ?

FaucetHub’ a üye olmak çok kolay ve tamamen ücretsizdir. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak FaucetHub sitesine gitmek ve Sign up ‘ a tıklayarak üye olmak. Üye olurken sizden istediği bilgileri doldururken Bitcoin adresinizi doğru yazmayı unutmayın. Eğer bu Wallet Adress’inizi doğru yazmaz iseniz üye olamazsınız.

Wallet Adresi Nedir ?

Wallet adresi sizin BTC cüzdanınızın eşsiz kodu olarak tanımlayabiliriz. Heniz bir wallet iniz yoksa BlockChain üzerinden ücresiz bir şekilde açabilirsiniz. BlockChain sitesi hem hızlı hem güvenilir hem de kolay bir sitedir. Bu site üzerinden üye olduktan sonra Kullanıcı paneli üzerinde bulunan “AL” butonuna tıklıyoruz ve karşınıza “wallet adresi” çıkacaktır. İşte bu kodu FaucetHub ‘a üye olurken gerekli yere kopyalayabilirsiniz.

Peki Şimdi Ne Yapmalıyım ?

FaucetHub sitesine üye olduktan sonra sıra geldi satoshi kazanmaya sitenin üzerinde ” Top Faucets “ adında bir link bulunmaktadır. Buna tıkladığımızda karşımıza  satoshi kazanabileceğimiz faucet siteleri çıkacaktır. Bu sitelere tıkladığımızda gerekli captha kodları tamamladıktan sonra satoshiler FaucetHub hesabımıza yazılacaktır.

FaucetHub Nedir ? Adlı yazımızı beğendiğinizi umuyorum. Bir daha ki yazımızda bizimde kullandığımız reklam karmaşasından uzak ve çok kazandıran Faucet sitelerinin listelerini ve incelemelerini paylaşacağız.

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz

IOTA-TRON-VERGE-LTC-DASH ve Yüzlerce Kripto Para Al-SatBİNANCE ÜYELİK İÇİN HEMEN TIKLA!!!
+ +