Gamekit Nedir? Gamekit Nasıl Çalışır?

Gamekit Nedir? Gamekit Nasıl Çalışır?

Merhaba oyun severler başlıkta da belirttiğim gibi Gamekit nedir? Gamekit bünyesinde bir çok oyunu barındıran bunlar içinde world of tanks’ dan tutunda CS:GO‘ ya kadar(Benim favorim CS GO’dur :D) oyunları bulabilirsiniz.

İşte Gamekit  sitesine giriş yaptıktan sonra size belli bir miktarda puan veriyor daha sonra site içi ve dışı bazı görevler ile puan kazanabiliyorsunuz bu görevlerin %90’ı ücretsizdir. Bu görevler yardımıyla kazandığınız puanları nakite çevirebildiğiniz gibi istediğiniz oyunu satın alabilme veya oynadığınız oyun ile alakalı itemleri kazandığınız puanlar ile alabilme imkanına sahipsiniz.

gamekit nedir bedava pts cs go skin

Ayrıca site içinde Radeem PTS sekmesi altında kasanızdaki puanlar yardımıyla çekilişlere katılabiliyorsunuz peki nedir bu çekilişler ödül olarak ne veriyor.

Bu çekilişler de ortalama 100 kişi girmekte tabi ki daha düşük sayılarla oynamakta mümkün ancak o zaman yatıracağınız puan artıyor.

Siz 5 puan vererek 100 kişilik çekilişe girdiniz. Diyelim şansınız %5 bu çekiliş sonucunda steam üzerinden bir adet random(rasgele)bir oyun keyi kazanıyorsunuz. Tabiki bu oyun istemediğiniz bir oyunda olabilir ancak tabiki bu sizin şansınıza kalmış.

Size ufak bir tüyo verebilirim siteye üye olduktan hemen sonra sizden favori oyununuzu soracaktır.Ben CS:GO yazdım ve çekilişi kazandıktan sonra random game key’i bilin bakalım hangisi çıktı 😀

Siz tabiki hangi oyunu istiyorsanız onu yazabilirsiniz şu an keşke GTA 5 yazsa idim diyorum ama atı alan üsküdarı geçti.

Siteye üye olmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Butondan üye olursanız ben 10 puan kazanıyorum bunu söylemem gerek eğer yazımızı beğendiyseniz bu kadarını yapabilirsiniz.

Gamekit ÜYE OL

Umarım açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yazılarımızın devamının gelmesini istiyorsanız yazımıza yorum yazarak veya reklamlar aracılığı ile bize destek olabilirsiniz.

Güç Sizinle Olsun:D

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz

IOTA-TRON-VERGE-LTC-DASH ve Yüzlerce Kripto Para Al-SatBİNANCE ÜYELİK İÇİN HEMEN TIKLA!!!
+ +