Hitleap ile Sitenize Hit Kazandırın!

5

Özet

Hitleap ile Sitenize Hit Kazandırın! Adlı Yazımızı Beğendiyseniz Yan Taraftaki Oylamadan Yıldız Verebilir, Ayrıca Sol Tarafta Bulunan Sosyal Medya Butonları ile Yazımızı Paylaşabilirsiniz.

Hitleap ile Sitenize Hit Kazandırın!

Merhaba arkadaşlar Hitleap ile Sitenize Hit Kazandırın! bugün size Hitleap sitesini tanıtacağım. Bildiğiniz gibi bir site açtınız ve google’da üst sıraları hedefliyorsunuz ama bir türlü o ilk sayfaya çıkamıyor musunuz? O zaman bu site tam size göre yazımıza ilk olarak hitleap nedir? onu açıklayarak başlayalım.

Hitleap bir site trafiği değişim(traffic exchange) sitesidir. Söz konusu site 2008 yılından beri biz kullanıcıları mutlu eden Hong Kong tabanlı bir sitedir. Şu an Dünyada 9K ‘da bulunan site her gün milyonlarca kişinin kullandığı popüler bir trafik değişim sayfası olarak hizmet vermektedir.

Nedir bu trafik değişimi peki trafik değişimi, karşılıklı takibe takip gibi adlandırabiliriz siz başkasının sitesini ziyaret ediyorsunuz o da sizin sitenizi ziyaret ediyor.

Peki bu sitenin diğer hit sitelerine göre avantajı nedir?

Hitleap diğer hit sitelerinin aksine iFrame tabanlı bir site değildir. Bundan dolayı sizi ve sizin sitenize gelen ziyaretçileri doğrudan sistemde kayıtlı olan sitelere çapraz yönlendirir. Bu sayede gelen trafik arama motorlarınca organik olarak gözükür. İşte bu özellik siteyi diğer sitelerden ayıran en temel özelliklerinden biridir.

Peki hit kazanmaya başlamam için ne yapmam gerekiyor?

Cevabı çok basit Hitleap sitesine girip üye oluyorsunuz burada vermiş olduğum refli linkim olup isteyen emeğe saygı olarak refli linkimden üye olabilir. Üye olduktan sonra siteden, sitenin kendi programını bilgisayarınıza indiriyorsunuz korkmayın tam olarak güvenlidir.

İndirdiğiniz programı çalıştırdıktan sonra dakikaları kazanmaya başlarsınız siz bilgisayarınızda kendi işlerinizle ilgilenirken program arka planda autosurf yapar korkmayın bilgisayarınızın CPU’sunu zorlamaz sanki hiç çalışmıyor gibi. Bu sayede kazandığınız dakikalar ile hitleap’a kayıt ettiğiniz web siteniz de kazandığınız dakika kadar ziyaret edilecek ve organik hit kazanmış olacaksınız.

Programı kullanmaya başladıktan sonra Hitleap ile Sitenize Hit Kazandırın! ve sitenizin alexa değerlerini kontrol edin eminim inanamayacaksınız!

Şimdi gelelim üyelik seçeneklerine  sistemde 3 çeşit üyelik vardır. Bunlar;

 • Ücretsiz Üyelik
 • Premium Üyelik(3 euro)
 • Premium Üyelik(7 euro)

1-Ücretsiz Üyelik:

 • Kazandığınız dakikaların %70’i hesabınıza aktarılmaktadır.
 • 3 adete kadar web sitesi ekleyebilirsiniz.
 • Üye yaptığınız kişilerin kazandığı dakikaların %20 si kadarını kazanabilirsiniz.
 • Üye yaptığınız kişilerin premium üyelik veya dakika paketleri satın almaları durumunda; ödedikleri paranın %20’sini site sizin hesabınıza aktarır.

2-Premium Üyelik(3 Euro):

 • Kazandığınız dakikaların %100’ü hesabınıza aktarılmaktadır.
 • 15 adete kadar web sitesi ekleyebilirsiniz.
 • Üye yaptığınız kişilerin kazandığı dakikaların %30 si kadarını kazanabilirsiniz.
 • Üye yaptığınız kişilerin premium üyelik veya dakika paketleri satın almaları durumunda; ödedikleri paranın %50’sini site sizin hesabınıza aktarır.
 • Sadece site urlsi değil herhangi bir linkin urlsinide verebilirsiniz çoğu kişi link kısaltma sitelerinden bu yöntemle para kazanmaktadırlar. Örneğin bc.vc, link.tl veya bitfly gibi sitelerde link kısaltıp hitleap’da bu linki kayıt ederek tıklama yapmaktadırlar.
 • 7 Euro ve 3 Euroluk paketleri birbirinden ayıran özellik ise paketlerin yanında hediye ek dakika vermesidir.(5000 dk kadar)

NOT: Hitleap hakkında 1000 dk veya 500 dk 1 euro veriyor gibi yanlış bir düşünce vardır bunlar diğer site sahiplerinin kendi refli linklerine siz değerli ziyaretçileri çekme taktikleridir. Hitleap sitesinde dakikaları bozdurup para kazanma sistemi yoktur yalnızca ref üyelerinizin premium paket alması durumunda ancak para kazanabilirsiniz.

13 Yorum

 1. FilmOneriler 18 Ocak 2017
  • atilgant 18 Ocak 2017
 2. Güngör 18 Ocak 2017
 3. Ömer 19 Ocak 2017
 4. Umut Ali 20 Ocak 2017
 5. Mert 21 Ocak 2017
 6. Paylaşmalı 24 Ocak 2017
 7. hlsbhr 3 Mart 2017
  • atilgant 3 Mart 2017
 8. Ballı Soprano 14 Mart 2017
  • atilgant 14 Mart 2017
 9. Web Cenneti 5 Nisan 2017
  • Atılgan T. 5 Nisan 2017

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz