HoneyMoney ile Bitcoin Kazanma

5

Özet

“HoneyMoney ile Bitcoin Kazanma” Adlı Yazımızı Beğendiyseniz Yan Taraftaki Oylamadan Yıldız Verebilir, Ayrıca Sol Tarafta Bulunan Sosyal Medya Butonları ile Yazımızı Paylaşabilirsiniz.

Daha önceki Bitcoin ile ilgili yazılarımızda “Bitcoin Faucet ile Para Kazanma” kavramının ne olduğunu açıkladık. Bundan yola çıkarak da “FaucetHub ‘ın Nedir ? ve Nasıl Kullanılır ?” açıklamıştık. Eğer önceki yazılarımız incelemek isterseniz bağlantılara tıklayarak yazılarımızı okuyabilirsiniz. Bu yazımızda ise piyasadaki en önemli Bitcoin Faucet sitesi olan “HoneyMoney” ‘i tanıtacağız.

HoneyMoney

 

HoneyMoney Satoshi kazanmak için gayet kolay ve güvenilir bir Bitcoin Faucet sitesidir. Ayrıca BTC Mining gibi ek özellikleri de bulunmaktadır.

İlk olarak yapmanız gereken bu linkten HoneyMoney sitesine üye olmak. Üye olduktan sonra sitenin üstünden Login ‘e basarak siteye giriş yapıyoruz.

Siteye giriş yaptıktan sonra Bitcoin Wallet Adres imizi yazıyoruz ve sağda bulunan kırmızı renkli FAUCET ‘ e tıklıyoruz. Açılan sayfada Claim‘ e basarak Satoshi‘ lerimiz topluyoruz.

 

Honey Money Avantajları

HoneyMoney sitesinin diğer sitelere göre avantajı satoshi’ leri toplamak için herhangi bir süre kısıtlaması olmaması. Diğer siteler 5 dakika 10 dakika vb. süre kısıtlamaları koymaktadırlar. Honey Money ‘ de ise böyle bir süre kısıtlaması yok her claim’ e basarak bize gösterilen Captha kodunu doldurarak anında 7 satoshi kazanıyoruz.

Peki Satoshilerimi  Nasıl Çekebilirim ?

HoneyMoney ‘ de para çekmek gayet basit ancak alt limit 1000 Satoshi olarak belirlenmiş durumdadır. Kazandığımız satoshi ‘ ler FaucetHub hesabımıza direk olarak ve anında gönderilmektedir. Tek yapmamız gereken Login ‘ e tıkladıktan sonra Satoshi miktarımızın altında yazan Witdraw ‘a tıklamak ve satoshi ‘lerimiz hesabımızda.

 

 

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz