Sürücü Kurslarına Samsung VR Geliyor

Özet

Sürücü Kurslarına Samsung VR Adlı Yazımızı Beğendiyseniz Yan Taraftaki Oylamadan Yıldız Verebilir, Ayrıca Sol Tarafta Bulunan Sosyal Medya Butonları ile Yazımızı Paylaşabilirsiniz.

Sürücü Kurslarına Samsung VR Geliyor

Sürücü Kurslarına Samsung VR Başlıklı yazımıza başlıyoruz. Bilirsiniz ki araba kullanırken çok dikkatli olmamız gerekiyor hele ki çiçeği burnunda bir sürücü adayı iseniz. Bu nedenle Avusturya’ da acemi sürücü adayları otomobil koltuğuna oturmadan önce Samsung firmasının geliştirmiş olduğu Samsung VR ile simulasyon eğitimi alacaklar ve bu eğitimleri geçenler, direksiyon eğitimine katılabilecekler.

Daha önceki yıllarda Avusturya’daki sürücü adaylarının %76’sı eğitim sıralarında çeşitli hatalar yüzünden kaza yapmış durumda. Benim görüşüm sürücü kursu sahipleri, kazalardan dolayı bu kadar masraf ödeyeceğimize VR kullanarak kazaların önüne geçip durumu daha hesaplı bir hale getirmişler 😀

İlerleyen yıllarda bizim ülkemize de gelir mi bilinmez ama simülasyonun gerçek araba kullanmanın yerine geçeçeğini düşünmüyorum. Bu yüzden EĞİTİM ŞART diyebiliriz.

3 Yorum

  1. ada tek 23 Ocak 2017
  2. kaanep 23 Ocak 2017
  3. Kemal Tuken 23 Ocak 2017

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz