Titanfall Mobil Oyunu Yapımcıları Tarafından İptal mi Edildi?

5

Özet

Titanfall Mobil Adlı Yazımızı Beğendiyseniz Yan Taraftaki Oylamadan Yıldız Verebilir, Ayrıca Sol Tarafta Bulunan Sosyal Medya Butonları ile Yazımızı Paylaşabilirsiniz.

Titanfall Mobil Oyunu İptal Edildi

Merhaba arkadaşlar bu yazımız Titanfall severlere kötü bir haber verecek ne yazık ki. Bir kaç ay önce teyit edilen Titanfall mobil oyunu, popular shooter franchise olarak piyasaya sürülecekti ancak oyunun yapımcısı oyun projesinin iptal olduğunu açıkladı.

Oyunun geliştiricisi Particle City Titanfall’ı mobil cihazlara uyarlamanın uygun olmadığını söylediler. Uzmanların açıklamalarına göre Particle City, Titanfall’ı sunmak için hazır değildi dediler. Ne yazık ki oyun sadece beta sürümünden öteye gidemedi. Oyuncular az da olsa 1-2 günlük beta oyunun tadını çıkardılar ancak hevesleri boğazlarında kaldı.

Yine de, gelecekte Titanfall’a dayalı daha fazla mobil oyun olacak gibi görünüyor. Geliştirici, “Bir oyunu iptal etmek kolay olmasa da oyuncuların bize verdiği desteği gördükten sonra kesinlikle bu oyun için daha fazla mesai yapacaklarını söylediler.

2 Yorum

  1. Onur 24 Ocak 2017
  2. esrefyasa 24 Ocak 2017

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz