True Flip ile Bitcoin Loto Bileti Kazanın

True Flip ile Bitcoin Loto Bileti Kazanın

TrueFlip , açık kaynak kodu ve şeffaf ödül dağıtımı ile uluslararası bir blockchain piyango oyunudur. True Flip ‘de 2 çeşit oyun seçeneği bulunmaktadır. Bunlar ;

  • Flip’s Star
  • Rapid to the Moon

True Flip

Flip’s Star oyununa katılmak için için 1’den 49’a kadar 5 sayı ve 1’den 26’ya kadar 1 sayı tahmin etmelisiniz. Sonrasında blockchain tabanlı güvenli sistem 6 sayı belirler ve bu sayıları tutturanlara ödüller dağıtılır.

Rapid to the Moon Oyuna katılım sağlamak için 1’den 20’e kadar 8 sayı ve 1’den 4’e kadar 1 sayı tahmin etmelisiniz. Sonrasında blockchain tabanlı güvenli sistem 9 sayı belirler ve bu sayıları tutturanlara ödüller dağıtılır.

TrueFlip

Kazanan sayılar blockchain üstünde oluşan hash özeti içerisinde yer aldığı için oyunun tamamen adil olduğu söylenebilir.

Flip’s Star Bileti 0,0002 BTC, Rapid to the Moon ise 0,0001 BTC  ücretindedir ve katılımcılar istediği kadar bilet satın alarak oyuna katılım sağlayabilir. Ödeme yalnızca kripto paralar ile yapılabilir (BTC, DASH, BCC, LTC, ETH) ve ödül de bitcoin olarak ödenmektedir.

Her gün yeni oyunlar düzenlenmektedir. Her katılımcı istediği kadar bilet alıp oyunlara katılabilir. Şu an itibariyle Jackpot 402.74 BTC ve 14,33 BTC tutarındadır.

Eğer sizde Bitcoin Lotosu için ücretsiz 1 bilet hakkı kazanmak istiyorsanız bu bağlantı üzerinden TrueFlip ‘e üye olmalı ve email onayını vermelisiniz. Böylelikle belki yeni bitcoin talihlisi siz olabilirsiniz.

TrueFlip

Ayrıca Elinizde True Flip Token tutarak, True Flip sitesinin ortağı olup sitenin kazandığı paradan kar payınızı düzenli olarak alabilirsiniz. TFL Tokenları, HitBTC platformlarından satın alabilirsiniz.

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz