Bilgisayar Mühendisliği Veri Madenciliği Ders Notları

Bilgisayar Mühendisliği Veri Madenciliği Ders Notları

Veri Madenciliği Ders Notları günümüzde yazılım mühendisliği ve bilgisayar mühendisliği başta olmak üzere okutulan önemli derslerden bir tanesidir.

Veri madenciliği uygulama alanları, veri madenciliği yöntemleri hakkında bilgi edinme ve veri madenciliği pdf örnekleri aşağıda vereceğimiz linklerde mevcuttur.

Basit bir tanım yapmak gerekirse veri madenciliği, büyük ölçekli veriler arasından bilgiye ulaşma, bilgiyi madenleme işidir. Ya da bir anlamda büyük veri yığınları içerisinden gelecekle ilgili tahminde bulunabilmemizi sağlayabilecek bağıntıların bilgisayar programı kullanarak aranmasıdır.

Veri madenciliği deyimi yanlış kullanılan bir deyim olabileceğinden buna eş değer başka kullanımlar da literatüre geçmiştir. Veritabanlarında bilgi madenciliği, bilgi çıkarımı, veri ve örüntü analizi, veri arkeolojisi gibi.

Aşağıdaki linklerde Veri madenciliği İTU Ders Notları, Veri madenciliği MEGEP Ders notları başta olmak üzere Veri madenciliği ile ilgili kitap ve diğer eğitim uygulama ders notlarına da ulaşabilirsiniz.

NOTUMUNDUNYASİ Ailesi olarak derslerinizde başarılar dileriz…

Veri Madenciliği Ders Notu Veri Madenciliği Ders Notu Veri Madenciliği Ders Notu Veri Madenciliği Ders Notu Veri Madenciliği Ders Notu Veri Madenciliği Ders Notu Veri Madenciliği Ders Notu Veri Madenciliği Ders Notu

 

Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz

IOTA-TRON-VERGE-LTC-DASH ve Yüzlerce Kripto Para Al-SatBİNANCE ÜYELİK İÇİN HEMEN TIKLA!!!
+ +